Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

E enjtja, dita e teatrit parlamentar

Nga Media 0

Gjatë kohës që kryeministri Rama fliste në Kuvend, nënkryetari i PD, Edi Paloka fliste nga vendi. Edi Rama i ka kërkuar atij të pushonte, por në një mënyrë tepër komike.

Rama: Shshshshshshshs… thththththththt…

Ju hani përshesh dhe nuk ka rëndësi se është SH se është TH pak rëndësi  ka. Sot në fakt s’do kisha ardhur fare këtu por meqë ka një çështje shumë më të rëndësishme sesa ç’keni ju për të thënë dhe meqë ra fjala pashë një protestues me Artistin.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej