Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

E dashura e re e aktores Kristen Stewart

Nga Klodiana 0

Edhe pse jemi në muajin dhjetor, Islamorada në Florida vazhdon të jetë ngrohtë, në këtë plazh “engjëlli i Victoria’s Secret, po realizonte një set fotografik me bikini.

Modelja Stella Maxwell tregoi trupin e saj fantastik, që e ka bërë një “engjëll” në vitin 2015.

26-vjeçarja është parë shumë kohët e fundit në shoqërinë e aktores Kristen Stewart, duke bërë që mediat rozë të flasin për një lidhje të mundshme mes tyre.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej