Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dyshja drejt martesës, modelja Hailey Baldwin tregon fustanin e bardhë

Nga Klodiana 0

Bëhuni gati për dasmën e rradhës pasi përgatitjet kanë filluar. Modelja Hailey Baldwin ka bërë publik edhe fustanin e nusërisë që ka zgjedhur për të veshur në ditën e madhe.

Ajo ka publikuar disa foto ku shihet, Priscilla Presley ditën e martesës së saj me Elvis Presley.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej