Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Dy të plagosur me armë zjarri në Lushnje

Nga Rexhina Biba 0

1474820712lushnjeee5555

Dy të rinj kanë mbërritur të plagosur me armë zjarri në orët e pasdites së të dielës në Spitalin e Lushnjes.

Policia ka bërë të ditur se personat e plagosur janë shtetasit Xh.Sh, 21 vjeç, dhe S.Xh, 24 vjeç, të dy banues në lagjen “Çlirimi”, Lushnje.

Gjithashtu është identifikuar autori i plagosjes së dy personave dhe po punohet për kapjen e tij.

Ende te paqarta rrethanat në të cilat dy të rinjtë kanë mbetur të plagosur me armë zjarri.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>