Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Dy të plagosur me armë zjarri në Lushnje

Nga Rexhina Biba 0

Dy të rinj kanë mbërritur të plagosur me armë zjarri në orët e pasdites së të dielës në Spitalin e Lushnjes.

Policia ka bërë të ditur se personat e plagosur janë shtetasit Xh.Sh, 21 vjeç, dhe S.Xh, 24 vjeç, të dy banues në lagjen “Çlirimi”, Lushnje.

Gjithashtu është identifikuar autori i plagosjes së dy personave dhe po punohet për kapjen e tij.

Ende te paqarta rrethanat në të cilat dy të rinjtë kanë mbetur të plagosur me armë zjarri.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej