Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dy të moshuar “arratisen” nga azili, shkojnë të ndjekin koncertin e muzikës heavy metal

Nga Media 0

Dashuria për muzikën dhe jetën energjike nuk njeh moshë. Ndonjëherë trupi është i pafuqishëm për të përballuar energjitë e dëshirave shpirtërore, por kur e do shumë diçka edhe mund t’ia dalësh. Dy të moshuar e dëshmojnë më së miri këtë. Ata janë “arratisur” nga shtëpia e të moshuarve në Gjermani për të ndjekur “Wacken Open Air”, festivalin më të madh në botë për muzikën heavy metal.

Policia njoftoi se ata kishin udhëtuar rreth 25 milje për të ndjekur nga afër festivalin Wacken Open Air. Ata janë kapur nga policia rreth orës 3 pas mesnate në gjendje të çorientuar dhe të trullosur, pasi kishin konsumuar sasi të vogla alkooli.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej