Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dy shpërthime me tritol në Krujë, policia fsheh ngjarjet

Nga Klodiana 0

Dy shpërthime me tritol kanë tronditur Krujën ditët e fundit, por policia i ka fshehur të dyja ngjarjet.

Mëohet se shpërthimi i parë ka ndodhur mëngjesin e 21 marsit në fshatin Kukel, në derën e rrethimit të banesës së shtetasit Marin Tomë Begeja. Nga shpërthimi ka pasur vetëm dëme materiale.

Ndërsa shpërthimi i dytë ka ndodhur mesditën e djeshme në fshatin Mallkuç të Krujës. Në mjetin tip “Benz”, me targë AA 203 HU, në pronësi të shtetasit Flori Geg Muça është vendosur lëndë plasëse.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej