Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Durrsakët rrahin keq shtetasin kanadez, tentoi të përdhunonte në plazh një 13 vjeçare

Nga Ejona 0

Policia e Durrësit ka prerë fletën e arrestit për 50 vjeçarin kanadez, i cili mesditën e djeshme tentoi të përdhunonte një turiste të mitur.

Sipas policisë, Robert Hedorson u arrestua me akuzën ‘tentative përdhunimi’ të një shtetaseje hungareze të moshës 13 vjeçare.

Në momentin e ngacmimeve seksuale, 50 vjeçari është zbuluar nga banorët e zonës, që reaguan në mënyre të menjëhershme. Ata shpëtuan të miturën dhe rrahën barbarisht shtetasin kanadez.

Robert Hedorson qëndroi rreth 12 orë në urgjencën e spitalit të Durrësit ku mori ndihmë mjekësore, pasi kishte hematoma në pjesë të ndryshme të trupit dhe në fytyre.

Foto e siguruar nga oranews.tv

Shtetasi kanadez tenton të përdhunojë të miturën/ Bie në prangat e policisë së Durrësit

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej