Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Durrës, një 24-vjeçar dyshohet se është mbytur në Gjirin e Lalzit

Nga Klodiana 0

Një i ri, rreth 24-vjeç, nga Tirana dyshohet se ka ndërruar jetë. Ai kishte shkuar në plazhin e Gjirit të Lalzit së bashku me familjen për fundjavë. Ndërsa pasdite rreth orës 17:00 është parë mbi ujë nga një pushues, i cili i ka dhënë ndihmën e parë.

24-vjeçari është nisur me urgjencë në spitalin e Durrësit, ndërsa dyshohet se ka ndërruar jetë. Kujtojmë që në mesditë ndërroi jetë një 30-vjeçar në Velipojë, pasi u fut për të shpëtuar të dashurën, por nuk arriti që të dilte vetë i gjallë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej