Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Durrës, i vidhen 350 milionë lekë avokatit të njohur

Nga Ejona 0

Janë vjedhur 350 milionë lekë nga banesa e avokatit të njohur Edmond Saliu.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Durrësit, ku grabitësit pasi janë futur në banesë kanë mundur të marrin kasafortën.

Policia ndërkohë ka dyshimet e saj se grabitja mund të jetë kryer nga të afërm të avokatit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej