Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Durrës, humb jetën roja, e zë poshtë dera e ndërmarrjes

Nga Ejona 0

Një 52 vjeçar ka humbur jetën sot pasi e ka zënë sipër porta e hekurt e ndërmarrjes ku ai punonte

Policia bën me dije se shtetasi me inicialet A.Ç punonte si rojë në një mobileri në Shkozet të Durrësit.

Mësohet se 52 vjeçari ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në spitalin e Durrësit ndërkohë po punohet për të zbardhur shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej