Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Durim se do t’i zgjidhim avash-avash (film)

Nga Media 0

Për shqiptarin e varfër e të magjepsur nga prania e udhëheqësit në terren, duket se ndonjëherë mjafton një puthje dore dhe një fjalë e ngrohtë: “Durim se do t’i zgjidhim avash-avash”….

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej