Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dukesha e Sussex shmang një moment të sikletshëm, dora e Harryt shpëton Meghan (film)

Nga Klodiana 0

Dukesha e Sussex shmangu fatmirësisht një moment të sikletshëm, teksa shfaqej duke shkuar në martesën e mbesës së Princeshës Diana.

Meghan 36 vjec, për pak sa nuk është rrëzuar, teksa hynte në rrugën e një kishe fshati. Për fat të mirë, Princi Harry, 33 vjec e ka kapur për dorë bashkëshorten e tij duke e ndihmuar të mos humbte ekuilibrin.

Të porsamartuarit janë shfaqur dorë për dore në ceremoninë e martesës së kushërirës së Princit Harry, Celia McCorquodale me George Woodhouse në St Andrew dhe kishën e Shën Marisë në Stoke Rochford, Lincolnshire.

Nusja Celia, vajza e Lady Sarah McCorquodale, motra më e madhe e Dianës, dukej e ndritshme me një fustan të bardhë të stilit princeshë me detaje dantelle.
Ajo mbante diademën Spencer, e cila ishte veshur nga Princesha Diana kur ajo u martua me Princi Çarls në vitin 1981.

 

 

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej