Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët zbresin prej pellazgëve. Kush mendon ndryshe, në qoftë i huaj është gomar, në qoftë shqiptar është tradhëtar".

                                                                                        -Faik Konica

Dueti Tahiri – Spiropali “djeg” skenën para qindra të rinjve (film)

Nga Loneta 0

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri dhe sekretarja e rinisë së Partisë Socialiste, Elisa Spiropali kanë rrëmbyer mikrofonat dhe “i vënë flakën” skenës me një duet të paparë para të rinjve socialistë.

Tahiri dhe Spiropali, tepër sportivë, kanë kënduar një këngë të brezit të tyre, për të cilën morën duartrokitje dhe brohoritje nga publiku.

Në këtë mënyrë, dy politikanët nxorrën në pah dhe një tjetër “talent” gati të panjohur. Tashmë pritet vetëm një ftesë nga Vera Grabocka për një nga talent show-t e saj të shumtë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej