Ka than' i moçmi: 

"Nëse jemi të bashkuar, e pamundura bëhet e mundur - nëse jemi të ndarë e mundura bëhet e pamundur"

                                                                                       -Faik Konica

Dua Lipa u kërkon falje fansave

Nga Klodiana 0

Pas mbylljes me sukses të vitit 2017, këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, u ka kërkuar falje fansave të saj.

Kjo për shkak se pak kohë më parë Dua ka përdorur një shprehje raciste “Nigga”, gjë që nuk u ka pëlqyer aspak fansave të saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Twitter, Lipa u ka kërkuar falje fansave të saj duke theksuar se është penduar.

“Lidhur me këngën cover të vitit 2014-të, asnjëherë nuk kam menduar ta ofendoj apo mërzis dikë. Nuk e kam thënë fjalën e plotë, por e pranoj se s’duhet ta kisha bërë as atë që kam bërë”, ka thënë 22-vjeçarja.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej