Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa tregon atdhetarizmin, shfaqet me flamurin e Shqipërisë (film)

Nga Klodiana 0

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa po zhvillon koncert në Prishtinë dhe në asnjë moment nuk ngurron që të tregojë atdhetarizmin e saj.

Ylli i muzikës është shafqur në zonën VIP të mbrëmjes së dytë të festivalit Sunny Hill me flamurin e Shqipërisë.

Ajo ka publikuar një video në InstaStory ndërsa kërcen me të dashurin e saj Isaac Carew dhe në krah ka flamurin kombëtar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej