Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Dua Lipa publikon klipin e saj të ri (video)

Nga Skenderi 0

Sapo ka mbërritur “Room For 2”!

Bëhuni gati që të futeni në një dhomë me Dua Lipa-n.

Premiera e këngës i përket Hunger Tv, për revistën e së cilës artistja 21 vjeçare ka pozuar dhe në kopertinë, megjithatë ne e kemi sjellë që ta shijoni të plotë.

Siç ishte parashikuar, nuk është një këngë ritmike në stilin e “Blow Your Mind”, por edhe në qoftë se nuk na e heq trurin si e para, sërish luan me imagjinatën tonë. Kjo pasi kënga na fut në një gjendje tjetër që në tingujt e parë të saj, ndërsa momenti kur Dua fillon dhe këndon japin goditjen finale.

Një këngë shumë e bukur që do ju fiksojë lehtësisht.

 

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej