Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Dua Lipa në kopertinën e revistës “Vogue”

Nga Klodiana 0

Dua Lipa do të jetë në kopertinën e revistës së famshme “Vogue” në Britaninë e Madhe për muajin nëntor.

Ka qënë vetë Dua e cila e ka bërë të ditur lajmin për të gjithë fansat e saj.

Dua Lipa në kopertinën e revistës “Vogue”

Jam teje e emocionuar që më në fund mund t’ua tregoj! Akoma po pickoj veten. Faleminderit të gjithë stafit që më pritët, vecanërisht duke qënë e para muzikante në kopertinën e kësaj reviste”, kanë qenë fjalët e këngëtares në Instagram.

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej