Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dua Lipa ndërpret turin muzikor

Nga Klodiana 0

Pas disa koncerteve të realizuara në turin muzikor të këngëtarit, Bruno Mars, këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është detyruar të heqë dorë.

Në rrjetin social Instagram Dua ka publikuar një video, ku shpjegon edhe arsyet përse nuk mund të jetë më pjesë e koncerteve të planifikuara më këngëtarin e famshëm:

“Më vjen shumë shumë keq që më duhet të anuloj disa nga koncertet e planifikuara me Bruno Mars. Kjo pasi kam një problem me dhembët dhe dentisti im më sugjeroi që duhet ti nënshtrohem një ndërhyrjeje. I kam shijuar shumë këto ditë me ju dhe jam e mërzitur që më duhet ti lë në mes, por iu premtoj se do të kthehem sa më shpejt të jetë e mundur. Faleminderit për këtë tur muzikor”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej