Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Dua Lipa bashkëpunim me Sean Paul

Nga Klodiana 0

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video ku lajmëron bashkëpunimin me Sean Paul.

Kënga mban titullin “No Lie” dhe do të publikohet për të gjithë fansat të premten.
“Kam bërë një këngë me Sean Paul, e cila publikohet ditën e premte. “No Lie” po pres me padurim që ta dëgjoni”, shkruan bashkangjitur videos Dua Lipa.

Deri më tani Dua Lipën e kemi parë në projekte “solo”, prandaj fansat e këngëtares shqiptare mezi po presin projektin më të ri të saj që vjen në bashkëpunim me artistin me famë botërore.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej