Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Dua Lipa arrin majën e klasifikimit në Britani

Nga Klodiana 0

Këngëtarja Dua Lipa duket se po arrin majat e karrierës. Një nga këngët e saj më të reja, “New Rules”, ka arritur në majën e një prej klasifikimeve më të rëndësishme në Britaninë e Madhe, por edhe në botë duke u renditur në vendin e parë.

Në vendin e tetë renditet Bebe Rexha në bashkëpunimin e saj me Louis Tomlinson dhe Animal Farm, Back To You.

Hiti i ri i Rita Orës, Your Song, është pozicionuar në vendin e 10.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej