Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Me dron mbi “Bunk’art 2”/ Banderola: Edvin Rama kërko falje për vrasjen Hafzi Nelës

Nga Ejona 0

Në aktivitetitin e organizuar sot për hapjen e “Bunk’art 2” pranë ministrisë së Brendshme një dron ka fluturuar lartë me një banderolë ku shkruhej “Edvin Kristaq Rama  kërko falje për vrasjen  Hafzi Nelës”.

Çelet “Bunk’art 2″/ Rama: Ata që flasin në hava, të qepin gojën e ta vizitojnë

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej