Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Drejtori socialist këcënon Genc Sejkon për Lul Berishën

Nga Media 0

Genc Sejko ka postuar një meme ku përmend Lul Berishën por këtë herë vshtë kërcënuar nga një drejtor i quajtur Ledian Halilaj.

Drejtori socialist i del hapur në mbrojtje Lul Berishës dhe i kërkon Sejkos ta heqë postimin, duke e sharë e kërcënuar. Sejko ka publikuar mesazhet, ndërsa në përshkrim shkruan: “Ky është standarti juaj Zoti Rama. Këta janë njerëzit që mban afër.”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej