Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Dorian Koçi emëruar drejtori i ri i Muzeut Kombëtar

Nga Klodiana 0

Pas shkarkimit nga ky posti të Melsi Labitdrejtori i ri i Muzeut Kombëtar emërohet Dorian Koçi.

Koçi mbante më parë vendin e zv/drejtorit të Muzeut Kombëtar ndërsa ish-drejtori i Labi u shkarkua menjëherë pasi akuzoi ministren e Kulturës, Mirela Kumbaro, se nuk jep fonde për muzeun por për ekspozita private si “Bunkart”.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej