Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Dorë për dore me priftin; “koka e falur nuk pritet” (foto të pabotuara më parë)

Nga 27-shi 0

Andi Lila duket i i janë dashur shumë fjalë të mira në adresë të papuit që ta bindë atë që ta falë. Fotoja e mësipërme është shkrepur, pasi keqkuptimi është zgjidhur, ndërsa lojtari i Kombëtares shqiptare e ka kuptuar që me zjarrin dhe papuin nuk duhet të luajë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej