Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Donika Prela aplikon për SPAK, reagon Doda: Bravo OMN. RIP reforma në drejtësi…

Nga Klodiana 0

Këtë të mërkurë janë shtuar edhe gjashtë kandidatë të rinj për SPAK.

Sekretarja e Përgjithshme e Partisë për Drejtësi, Integrim e Unitet, Mesila Doda ka reaguar lidhur me kandiadutrën e Donika Prela, për tu bërë pjesë e Strukturës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Përmes një postimi në facebook, Doda shkruan: “Bravo OMN… bravo komisioneri… RIP reforma në drejtësi…
Ndërkombëtarët të bëjnë ndonjë thirrje tjetër për qetësi se ka patur përparime të ligjit”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej