Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Donald Trump Jr. divorcohet nga bashkëshortja Vanessa

Nga Klodiana 0

Donald Trump Jr dhe bashkëshortja e tij Vanessa Haydon janë drejt divorcit. Djali i madh i presidentit amerikan Donald Trump dhe bashkëshortja e tij në një komunikatë për shtyp kanë deklaruar se kanë vendosur të ndahen, pasi është bërë prezente kërkesa për divorc në gjykatën e New York-ut.

Të dy, prindër të pesë fëmijëve, kanë deklaruar se respekti ndaj njëri-tjetrit do vazhdojë, gjithashtu edhe ndaj familjeve respektive.Vanessa Trump (40 vjec) ka kërkuar divorcin, duke prezantuar kërkesën në Gjykatën Supreme të Mahnatanit.
Sipas thashethemeve bëhet fjalë për një divorc “të pakontentueshëm”, e cila nënkupton që do të jetë një betejë ligjore që s’do të ketë kundërshti në lidhje me kujdestarinë e fëmijëve apo ndarje të pasurisë.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej