Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Donald Trampi kamzali

Nga Skenderi 0

Rrjetet sociale e kanë përshëndetur me entuziazëm kryetarin e Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, pasi ky i fundit shpalli qytetar nderi Presidentin amerikan, Donald Trump.

Mendjet e “fejzbukistave” kanë realizuar foto ku duket Presidenti amerikan duke kërkuar Kamzën dhe dhe s’po e gjen.

Trump u nderua nga Bashkia e Kamzës me motivacionin “Si një model revolucionar i rendit të ri demokratik, një ekspert ekonomik, një negociator në politikat e jashtme, një komunikues mendjemprehtë popullor dhe një udhëheqës i kohëve moderne” dhe u shpall qytetar nderi “Qytetar Nderi”.

260776 260779

Kamza nderon Donald Trump me titullin “Qytetar Nderi”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej