Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Donald Trampi kamzali

Nga Skenderi 0

Rrjetet sociale e kanë përshëndetur me entuziazëm kryetarin e Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, pasi ky i fundit shpalli qytetar nderi Presidentin amerikan, Donald Trump.

Mendjet e “fejzbukistave” kanë realizuar foto ku duket Presidenti amerikan duke kërkuar Kamzën dhe dhe s’po e gjen.

Trump u nderua nga Bashkia e Kamzës me motivacionin “Si një model revolucionar i rendit të ri demokratik, një ekspert ekonomik, një negociator në politikat e jashtme, një komunikues mendjemprehtë popullor dhe një udhëheqës i kohëve moderne” dhe u shpall qytetar nderi “Qytetar Nderi”.

260776 260779

Kamza nderon Donald Trump me titullin “Qytetar Nderi”

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej