Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Don Kishoti, tashmë shqiptar, ishte sot në protestë (film)

Nga Media 0

I entuziasmuar nga turma e protestuesve, një qytetar ka marrë zemër për të luftuar armikun imagjinar. Se cili është armiku i tij, ne nuk mund ta themi. Së fundmi kanë dalë llafe se Don Kishoti ka marrë nënshtetësinë shqiptare dhe ndoshta ky zotëri i rimishëruar po përgatitej të luftonte mullinj ere. Shigjeta i mungonte por jo vullneti dhe shkathtësia. Megjithatë edhe mund të ketë qenë duke u bërë gati për goditjen finale ndaj Ramës. Për më tepër shikoni e shkruani vetë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej