Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Doli nga shtëpia që të betohej në Kuvend, sulmohet me bojë deputeti i ri i LSI

Nga Klodiana 0

Deputeti më ri i Kuvendit nga radhët e LSI-së, Ralf Gjoni është sulmuar me bojë tek dera e shtëpisë.

Mësohet se gjatë sulmit Gjoni ishte duke dalë për të shkuar në Kuvend për betimin.

Ishte një  djalë i ri po e priste tek dalja e pallatit.  Pak pas daljes, djali është çuar në këmbë duke i hedhur bojë me shiringë drejt fytyrës dhe trupit të Gjonit.

Gjoni konfirmon se një pjesë e mirë e bojës nuk hiqet nga lëkura dhe ka djegie brenda syve. Gjoni shprehet se prita dukej qartë që ishte e porositur nga lart.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej