Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Doganieri zviceran ndalon shqiptarin me 9 kg suxhuk, i çuditshëm reagimi i tij

Nga Media 0

Një shqiptar që kishte marrë me vete 9 kilogramë suxhuk Kosove është ndaluar nga një doganier në kufirin me Zvicrën.

Doganieri i ka thënë shqiptarit se nuk mund të kalojë ushqimin, ndaj dhe duhet ta hidhte.

Por shqiptari i është shmangur radhës dhe pasi është larguar disa metra ka nisur ta konsumojë.

Doganieri si duket e ka parë më të arsyeshme ta lejojë të kalojë shqiptarin bashkë me suxhukun se sa ta shikojë të sëmuret nga konsumimi i tij dhe të lajmërojë ndihmën e shpejtë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej