Ka than' i moçmi: 

"Shqiptarët tregojnë çka s'duhet, e fshehin atë çka e di e tërë bota."

- At Gjergj Fishta   

Doda: Numërimi elektronik një standart për t’u implementuar

Nga Klodiana 0

14980555_10154635944260690_5284112238452152318_n

“Numërimi elektronik  është një standard për t’u implementuar në Shqipëri”, është shprehur Mesila Doda në rrjetin social, facebook.

Doda ishte pjesë e misionit të vëzhgimit zgjedhor të Asamblesë Parlamentare të OSBE-së në USA, së bashku me disa deputetë shqiptarë.

mesila-doda

doda1

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>