Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Doda e Kryemadhi urojnë së bashku Pashkët

Nga Klodiana 0

Kryetarja e grupit parlamentar të PDIU, Mesila Doda, ka uruar të gjithë besimtarët e krishterë për Festën e Pashkëve.

Doda, ka publikuar një foto në rrjetin social facebook nga Katedralja e Shën Palit në Tiranë, ku shfaqet së bashku me deputeten e LSI-së, Monika Kryemadhi.

Gëzuar Pashkët nga Katedralja e Shën Palit!”, shkruan deputetja Doda.

Ndonëse diskutimet e ditëve të fundit për ecurinë e koalicionit janë shtuar, dy deputetet e dy prej partive të koalicionit qeverisës shfaqen të qeshura pranë njëra-tjetrës.

/balkanweb.com/

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej