Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Djali i çiftit Beckham publikon këngën e parë

Nga Klodiana 0

Djali i vogël i Victoria dhe David Beckham ka publikuar videoklipin e tij të parë me titull “If everyday was Christmas”.

Cruz Beckham, cili në këtë videoklip shfaqet së bashku me vëllezërit dhe motrën e tij. Të gjitha të ardhurat që do të fitohen nga kjo këngë do të shkojnë për organizatën “Make Some Noise” në ndihmë të të rinjve.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej