Ka than' i moçmi: 

 "“Dy duar për kokën, koka për atdheun"

                                                                                        -Hasan Prishtina

Divjakë/ Ushtruan dhunë me sende të forta ndaj vëllait më të madh, në pranga dy persona

Nga Ejona 0

Dy vëllezër në Divjakë kanë përfunduar në pranga pasi kanë dhunuar me sende të forta vëllanë e tyre më të madh.

Policia ka arrestuar shtetasit Zabit Kobeci, 25-vjeç, dhe Arjan Kobecin, 32 vjeç, banues në fshatin Feras të Divjakës.

Policia locale sqaron se vëllezërit kanë ushtruar dhunë ndaj shtetasit L.K, 36 vjeç për motive të dobëta.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnjë për veprën penale “Dhunë në familje”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej