Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Divjakë, bashkëfshatari tenton t’i përdhunojë gruan, 42- vjeçari e vret 

Nga Media 0

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e së hënës rreth orës 23:40 në një lokal në Divjakë.

Një 42-vjeçar ka mbetur i vrarë pas u konfliktua me pronarin e një lokali në fshatin Goriçaj.

Viktima është Judmill Stambolliu, i cili u qëllua me armë gjahu në ambientet e lokalit dhe gjeti vdekjen rrugës për në spital.

Mësohet se Petrit Toromëni, 42- vjeç ka vrarë bashkëfshatarin e tij pas ka tentuar të përdhunonte bashkëshortet e tij në ambientet e lokalit të këtij të fundit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej