Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Disa ide sesi mund t’i dekorojmë vezët e Pashkëve (foto)

Nga Klodiana 0

Simboli i Pashkëve janë vezët dhe për të krishterët ngjyrosja e vezëve është një nga traditat më të vjetra. Të ngjyrosësh vezët është mjaft argëtuese dhe të gjithë familjarët mblidhen së bashku për të dhënë disa ide sesi mund t’i zbukurojnë në mënyrë sa më të veçantë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej