Ka than' i moçmi: 

“Shqiptarët nuk ndahen në të krishterë e në muhamedanë, po ndahen në dy anë: Ana e kombëtarëve, në të cilën ka shqiptarë nga të gjitha besimet, dhe ana e zuzarëve”.

                                    -Faik Konica

Dimër i çmendur, ngrin oqeani Atlantik (Film)

Nga Media 0

Një dimër i pazakontë ka pushtuar botën në këtë fillimvit. Oqeani Atlantik është ngrirë tërësisht në disa pjesë të tij, duke ofruar një pamje krejt të pzakontë.
Njerëz që ecin mbi dallgë duket dicka e pamundur, por temperaturat nën 20 gradë celsius kanë bërë që kjo të jetë noramle.
Videot janë filmuar në bregun e qytetit Falmouth në SHBA.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej