Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Digjet një automjet pranë tunelit në rrugën Tiranë-Elbasan

Nga Klodiana 0

Një automjet është përfshirë nga flakët gjatë orëve të mbrëmjes së të enjtes në dalje të tunelit në rrugën Elbasan-Tiranë.

Bëhet me dije se fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar, ndërsa flakët i kanë shkaktuar dëme të mëdha automjetit.

Nga hetimet paraprake shkaqet e rënies së zjarrit në automjet janë ende të paqarta.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej