Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Dhia teston brirët, thyen xhamat e ikën me vrap (film)

Nga Media 0

Kurioze për fuqinë e brirëve të saj, një dhi ka vendosur ta sfidojë vetën me thyerjen e xhamit të një dere. 

Nuk dihet se nga kishte ardhur kafsha, por kamerat e sigurisë së një ndërtese në Kolorado të Shteteve të Bashkuara të Amerikës kanë filmuar dhinë këmbëngulëse të vendosur për të thyer xhamat.

Pasi testoi fuqinë e saj dhe ia arriti qëllimit, dhia u largua me shpejtësi, me siguri e bindur për kokfortësinë e dyfishtë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej