Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Dhe Chris Brown mbështet artistin e talentuar shqiptar, Albert Stanaj

Nga Rexhina Biba 0

chriss

Albert Stanaj dhe talenti i tij kanë fituar mbështetjen e yjëve botërore një ndër të cilët është edhe Chris Brown. Ky i fundit ka psotuar në Instagramin e tij një video ku shihet Stanaj duke kënduar dhe Borown i drejtohet atij duke i thënë: ‘Kur do t’u këndojmë sërish kështu zonjave?!’

Zëri i Albet Stanajt është mjaft i ngjashëm me atë të Brown dhe kjo ndoshta është një arsye më tepër që në vazhdim t’i shohim në një bashkëpunim.

Kjo nuk është hera  e parë që Chris promovon talentin shqiptar duke e mbështetur dhe nuk është i vetmi pasi edhe mjaft personazhe të tjerë të njohur janë mahnitur nga talenti dhe zëri melodioz i Albert Stanajt.

@stanaj when will we be able to sing like this to the ladies again?!!

A video posted by 1 YOU ❤️ 2 HATE (@chrisbrownofficial) on

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>