Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Dervishaj: Rruga e Kombit e kalueshme, shoferët të kenë kujdes!

Nga Klodiana 0

Ministri Transporteve, Sokol Dervishaj ka inspektuar ditën e sotme Rrugën e Kombit, i cili theksoi se ky aks është totalisht i kalueshëm, duke nënvizuar se nuk ka asnjë problem në lëvizje.

Dervishaj: Rruga e Kombit është kalueshme dhe s’ka asnjë problem në lëvizje. situata e kalueshme deri tani është normale në gjithë akset kombëtare. Ministria dhe Drejtoritë e varësisë janë në gatishmëri maksimale për të përballuar situatën. Po monitorojmë situatën janë marre masat e nevojshme. Këto ditë, drejtuesit e mjeteve të tregojnë kujdes dhe të respektojnë sinjalistikën.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej