Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Derbi i kryeqytetit, ndërpritet energjia elektrike në stadium

Nga Klodiana 0

Derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, e cila po luhej në stadiumin “Selam Stërmasi” është ndërprerë në minutën e 63 në rezultatin e bardhë 0-0. Shkak është bërë ndërprerja e energjisë elektrike. Bëhet me dije se disa zona rreth stadiumit janë pa energji.

Nuk dihet ende, nëse është marrë ndonjë vendim për vijimin e mëtejshëm të kësaj ndeshjeje, apo shtyrjen e saj.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej