Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Deputetin e zë gjumi gjatë debatit në parlamentin anglez (film)

Nga Klodiana 0

Një deputet i parlamentit anglez duket se është rehatuar gjatë një debati në Dhomën e Komunave mbi faturën e Brexit ditën e sotme.

Desmond Suanye nuk ishte në gjendje të mbante sytë hapur teksa kolegu i tij Ken Clarke shpjegonte virtytet e BE-së.

Për fat të keq për ish-ministrin, a u kap nga transmetimi televiziv në parlament, teksa ngadalë po shtrihej në karriget e gjelbërta.

Ndërsa Clarke filloi fjalimin e tij, Suayne  dremiti për disa momente.

http://www.balkanweb.com/site/deputetin-e-ze-gjumi-gjate-debatin-per-brexit-ne-parlamentin-anglez-video/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej