Ka than' i moçmi: 

"Besa, pra, mund të ketë shumë në këtë botë, atdheu është vetëm një."

- Çajupi

Deputeti Noka futet me forcë në Kuvend pas përjashtimit të tij

Nga Klodiana 0

Deputeti i partisë demokratike Flamur Noka nuk ka pranuar të largohet nga salla e kuvendit pas përjashtimit të tij.

Drejtuesja e seancës, Valentina Leskaj ka urdhëruar përjashtimin nga seanca të deputeti demokrat Flamur Nokës, pas sherrit me deputetin socialist Erion Braçe.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej