Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Deputeti magjik i Ramës: Teatri të shembet, gola të shënohen (film)

Nga Klodiana 0

Teksa mazhoranca dhe opozita u mblodhën në Komisionin e Veprimtarive Prodhuese për të diskutuar mbi fatin e Teatrit Kombëtar, deputeti i Ramës sheh futboll.

Deputeti Dritan Bici është filmuar, teksa sheh i përqëndruar në celular një ndeshje futbolli.

Bici njihet edhe si i vetmi ish-kryetar Bashkie që u fut në fushë me makinë, se skuadra e tij e zemrës, Gramshi po humbte.

Shpresojmë që tonet e ashpra mbi fatet e vendit të mos e kenë bezdisur ligjvënësin, i cili dukej shumë i shqetësuar mbi fatin e ndeshjeve që mund të ketë vendosur në skedinën e tij.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej