Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Deputetët goditën policët”, Balliu sfidë Veliajt: Vërteto akuzat

Nga Klodiana 0

Deputeti i PD, Klevis Balliu ka sfiduar kryetarin e bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj pas akuzave të këtij të fundit se deputetët e PD kanë goditur punonjësit e policisë bashkiake gjatë protestës për ‘Unazën e Re’ përballë bashkisë së Tiranë.

Deputeti kërkon nga Veliaj të vërtetojë akuzat dhe kush vërtetohet se gënjen të lërë mandatin.

Statusi i plotë i Balliut:

LALI MASHTRUESI DORËZOHU OSE RRËZOHU

Një sfidë e drejtpërdrejtë për Erionin e Griseldës.
Ai MASHTON kur thotë se deputetët e opozitës janë përplasur me Policinë bashkiake. Nëse kjo është e vërtetë unë jap DORËHEQJEN nga mandati i deputetit.
POR
Nëse s’është e vërtetë, dorëheqjen duhet ta japësh ti, Erioni i Griseldës.

Llaf BURRI o Erion, nëse e di çfarë do të thotë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej