Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Deputetët e PS kërkojnë mbledhjen e Byrosë: Masë disiplinore Palokës

Nga Klodiana 0

Disa deputetë të Partisë Socialiste i kanë kërkuar Byrosë së Kuvendit për mbledhje urgjente dhe marrjen e masës disiplinore për deputetin Edi Paloka.

Deputetët socialistë akuzojnë Palokën për ofendim me një fjalor jo parlamentar dhe ndërmarrjes së sulmit personal ndaj Ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqaj gjatë seancës së sotme plenare.

 

 

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej