Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Dentistët, krijesa gjakpirëse që shkulin dhëmbë, për të blerë Mercedes

Nga Media 0

I urrej dentistët. Për mua, ata janë krijesa tmerrësisht gjakpirëse dhe qëllimi i vetëm i jetës së tyre është që të shkulin sa më shumë dhëmbë, që të mund të blejnë Mercedes me çati të lëvizshme.

(Michel Houellebecq, “Zgjerimi i fushës së luftës”)

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej