Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Demi Moore në lidhje dashurie me Nick Jonas

Nga Klodiana 0

Pas tre martesave aktorja 55 vjeçare Demi Moore prej një viti po përjeton një histori dashurie me këngëtarin amerikan, Nick Jonas 25 vjeç, edhe pse nga ana e çiftit nuk ka pasur asnjë deklaratë.

Duket se ky trend i artisteve të Hollywood për të pasur partnerin disa vite më të ri se vetja po rritet gjithnjë e më shumë. Rasti tjetër është ai i këngëtares 36 vjeçare, Britney Spears e cila është fejuar në fshehtësi me partnerin e saj 23 vjeçar.

Moore ka qënë e martuar më Bruce Willis me të cilin ka edhe tre fëmijë por u divorcua në vitin 2000, me Ashton Kutcher i cili kishte disa vite diferencë në moshë me të, si dhe me muzikantin Freddy Moore.

http://top-channel.tv/2018/01/15/demi-moore-ne-lidhje-dashurie-me-kengetarin-25-vjecar/

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej