Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Del videoja ekskluzive si reagon Edi Rama kur i marrin celularin! (Film)

Nga Media 0

Siç e dini kryeministri ynë, zoti Edi Rama ka një pasion të jashtëzakonshëm për rrjetet sociale duke shpenzuar kohë pa fund për të bërë postime në rrjetet facebook dhe twitter.
Përveç postimeve kohët e fundit ka shtuar aktivitetin dhe kohën e qëndrimit me celular në dorë duke iu përgjigjur komentuesve të ndryshëm që tregojnë mungesë besimi në ato që ai thotë dhe shpesh herë marrin guximin edhe të tallen e ta fyejnë.

Me temperamentin e tij të nxehtë, këshilltarët tashmë të mesuar janë përpjekur në të gjitha mënyrat që ta kufizojnë në prezencën në këto rrjete sociale, madje shumë prej tyre kanë arritur deri aty sa ti thonë ç’të duhet ty të merresh me të gjithë pasi ti je kryeministër dhe nuk të takon të merresh me çdo gjë.

Ka thashetheme që edhe e shoqja, zonja Linda Rama i ka thënë që: “…ca nga koha që kalon me celular në dorë, bën mire t’ia kushtosh Zahos”.
Gjithë këto ndërhyrje mesa duket nuk ia kanë arritur qëllimit që kryeministri të lërë celularin duke bërë që në një moment zonja Neta t’ja marrë me zor telefonin nga dora.
Shiheni në videon ekskluzive se si ka reaguar kryeministri pas këtij veprimi të së ëmës!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej